Наместо пресуда, судот одлучи процесот против Сашо Мијалков за „Тортура“ да почне од почеток

Наместо пресуда, судењето против Сашо Мијалков и шестмина припадници на единицата Алфи во предметот Тортура ќе стартува од почеток. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер