Македонија-Австрија во Букурешт на ЕФП 2020- стискаме палци за победа

Штотуку почна фудбалскиот натпревар Македонија- Австрија во Букурешт што се игра во рамките на Европското фудбалско првенство 2020. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер