Македонија типува на победа во дербито со Австрија на ЕФП 2020

Оние што не заминаа во Букурешт со иста еуфорија и жар ќе го проследат мечот со Австрија и ќе навиваат за победа. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер