Милошоски му „закажа“ на Османи во среда во 15 часот во Комисијата за надворешна политика

Овој термин кој Милошоски го најави на својот Фејсбук профил, Османи експресно го прифати. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер