Поради алергии по 100 деца дневно завшруваат во болницата „Козле“

Во просек по 100 деца дневно завршуваат во болницата „Козле“ поради алергии. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер