Расте еуфоријата пред дербито со Австрија- одиме на победа!

За три часа отсега почнува историскиот прв натпревар на македонската фудбалска репрезентација на Европското фудбалско првенство 2020, кое се одржува во повеќе европски градови. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер