Видео: Поплава во Букурешт, одложен тренингот на македонската репрезентација

Канал 5 ТВ и „dribling.mk“ со Бранко Илиевски заедно од Еуро 2020. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер