Градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ направи увид во ООУ „11 октомври’’

Градоначалникот на општина Центар, Саша Богдановиќ направи увид во во ООУ „11 октомври“. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер