Израелскиот амбасадор во Македонија за Канал 5 сведочи за судирите во Израел

Вели дека состојбата се уште е тензична и оти граѓаните се вознермирени да не ескалира состојбата во оваа земја. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер