По средбите во Брисел, Заев со порака идентитетот да се тргне од преговарачката маса

По дводневни средби со врвот на Европската Унија, владината делегација предводена од премиерот Зоран Заев ја заврши посетата на Брисел .. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер