Владата одлучи: Утревечер нема полициски час, од четврток почнува на полноќ

Владата ги прифати поблаги рестриктивни мерки предложени од комисијата за заразни болести. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер