Вакцинацијата тече, дел од граѓаните тешко доаѓаат до сертификат

Се брои ситно до кревање на граничните рампи, особено долгоочекуваната со Грција. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер