Заев од Брисел: Македонскиот идентитет не е за преговори и никогаш нема да биде за преговори

„Европскиот пат е пат на соработка и меѓусебно разбирање", рече во изјавата за медиумите премиерот Заев. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер