Сертификат за вакцинација или негативен пцр тест за патување во Грција

Вакцинацијата продолжува ширум државата, а тие што веќе ја примиле и втората доза од понеделник ќе можат да добијат и сертификат за патување во Грција.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер