Полицијата го уапси мажот кој на малолетнички им пишуваше вознемирувачки пораки

Мажот кој преку социјалните мрежи им се закануваше на малолетнички преку пораки со недолична и вулгарна содржина е приведен. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер