ДКСК до ЈО со иницијатива за истражни дејствија за донесувањето на ДУП „Голем ринг“

Антикорупциска со предлог до Обивнителството да истражи како е донесен ДУП-от кај Холидеј ин. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер