Царовска – Дигиталните учебници од септември стануваат реалност

Притисоците од јавноста не ја предомислуваат министерката Царовска – дигиталните учебници од септември стануваат реалност. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер