Дали Рашковски го имал серверот со прашања за Академијата судии и јавни обвинители

Фирмата под истрага Инвока Груп, преку која екс генералниот секретар на Влада Драги Рашковски го набавил спорниот сообраќаен софтвер, го одржувала и хостингот на Академијата за судии и јавни обвинители Павел Шатев. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер