Демократски сојуз, ЛДП и ДОМ имаат начелен договор за заеднички настап на локалните избори

По одлуките за самостоен настап, Демократскиот сојуз, ЛДП и ДОМ имаат начелен договор за заеднички настап на локалните избори. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер