НУК задоволни од економските мерки, туристичко – угостителската комора не отстапува од барањата

Барањата на туристичките и угостителските работници кои неколку дена протестираат пред Министерството за финансии се неоправдани. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер