Во чест на Денот на планетата денеска ќе почне онлајн обука за програмата за животна средина

По повод 22 април- Денот на планетата земја денеска ќе почне дводневна онлајн обука за предавачи на интернационалната „Globe“ програма за животна средина и едукација. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер