Усвоен петтиот пакет економски мерки, гласаа и двајца ковид позитивни пратеници во скафандери

Со пратеници во скафандери и закани за кривична одговорност за загрозување на здравјето, Собранието конечно го изгласа петтиот пакет економски мерки. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер