Со двајца пратеници во скафандери власта го доби потребниот корум

Позитивна сум на ковид-19, но добро се чувствувам, со силна одлучност денес да победи народот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер