Пратеничката Костадиновска Стојчевска, самата го платила амбулантското возило, велат од СДСМ

Двајцата пратеници позитивни на КОВИД-19 кои денеска за да гласаат во законодавниот дом дојдоа во скафандери ги „зовре“ страстите во јавноста и го отвори прашањето – дали има протокол пратеници болни од корона да одат во Собрание? Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер