Општина Центар пред одлука: Одобрение за градба или суспензија на Деталниот урбанистички план?

Ќе пресуди ли јавноста за судбината на паркингот спроти ГТЦ?! Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер