Грчките транспортери на протест

Грчките транспортери на протест! Од рано утрово го блокираа граничниот премин Евзони, незадоволни од новите рестрикции на грчката Влада, со кои влезот на камиони е ограничен само од 7 до 19 часот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер