Девојка од Кавадарци го раскажува пеколот по објавата на нејзина слика во „Јавна соба“

Групата „Јавна соба“ на социјалната мрежа Телеграм, на која се споделуваат експлицитни фотографии, профили од социјални мрежи, лични податоци, адреси и броеви од девојки повторно е активна. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер