Продолжува истрагата за осомничениот џудо тренер од Прилеп за злоставување малолетнички

Истрагата за сомнежите за обљуба на трите девојки од страна на осомничениот 46 годишниот џудо тренер во Прилеп продолжува. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер