ССК бара протоколи и постојана помош за спас на угостителството

Протоколи за работа и за рестораните за прослави и ноќните клубови, како и продолжување на финансиската помош – се главните барања на угостителите при ССК. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер