Градот Скопје најавува нов лик на кејот кај ГТЦ, кафеанџиите против

Градот Скопје најавува нов изгледа на кејот 13 Ноември во центарот на Скопје кое вклучува целосна пешачка зона и отстранување на летните тераси на кафулињата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер