И лицата со естетски интервенции да внимаваат при примањето на вакцината против ковид 19

Додека масовната вакцинација против коронавирусот низ светот е во тек, лекарите апелираат покрај оние со одредени алергии, внимателни да бидат и лицата со естетски интервенции на телото . Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер