Пендаровски: Бугарските барања за македонскиот идентитет дел од одговорот на Акцискиот план

Проекти од областа на инфраструктурата и образованието, не се единствените иницијативи кои ги нуди официјална Софија во одговорот на Акцискиот план кој што се размени на средбите на специјалниот посредник Владо Бучковски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер