Предлог – законот за попис втор ден на расправа во Собранието

Предлог- законот за пописот и денеска главна тема во Собранието и предмет на препукувања меѓу политичките партии. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер