Полицијата ќе ги разгледува снимките од карневалот, па ќе утврдува евентуално прекршување

Ниту еден од василичарите кои беа дел од вчерашниот карневал во Вевчани не е задржан во полициска станица. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер