Како ќе изгледа комплескот „Треска“ останува непознато

Општина Сарај ги брка камперите околу езерото Треска, но не кажува што планира да прави со комплесот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер