Лекарот Трајковски вработен во германска болница за неговото искуство со вакцината

Лекарот Горан Трајковски кој работи во германска болница во ковид центар за Канал 5 раскажува за неговото искуство со примање на вакацината и за третманот на болните од ковид -19 во германските здравствени установи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер