Собранието „закочено“ од опозициските амандмани

Продолжуваат партиските препукувања во Собранието за амандманите на опозицијата и блокирање на работата на законодавниот дом. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер