Интегра со иницијативата за потпишување меморандум за формирање на антивладин фронт

Интерга очекува опозициските партии да се обединат во таканаречен антивладин фронт за спротиставување на владините разговори со соседна Бугарија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер