Правните лавиринти и проблемот на граѓаните со предмети за извршување

Правните лавиринти оставија дузина граѓани на немилост на извршителската голгота. Блокирани банкарски сметки од неколку месеци ги оставаат без средства за живот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер