Пановска: Стравот од одење на доктор ќе создаде нови болни од канцер лимфом

За 30 проценти се намалила бројката на пациенти со лимфом во однос на минатата година на Клиниката за хематологија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер