Неделковски не се појави на подготвителното рочиште по тужбата за клевета и навреда

Во Основниот граѓански суд започна судењето по тужбата за клевeта и навреда против Миленко Неделковски која ја поднесе главниот и одговорен уредник на Канал 5 ТВ Гоце Михајлоски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер