Министерот Хоџа денеска се сретна со тутунопроизводителите и откупувачите на тутун

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Арјанит Хоџа денеска одржа работен состанок со тутунопроизводителите и откупувачите на тутун. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер