Дали претседателите на судовите ги кријат имотите?

Скоро половина од претседателите на судовите во државава не доставиле или доставиле погрешни Анкетни имотни листови.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер