Бучковски убеден во решение, но не за седум дена

Ниту Бучковски ниту Османи не открија детали околу актуелните разговори со Бугарија, но екс премиерот е убеден дека може да се стигне до решение, кое како што изјави ќе биде во духот на европските вредности. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер