Починатите од ковид сепак не требало да се погребуваат во метални ковчези!?

Дали има злоупотреби од погребалните сервиси за погребите на починатите од Ковид 19? Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер