Тутунарите се незадоволни од ниските откупни цени, најавуваат радикализација

Расте незадоволството кај тутунарите од првите проценки на тутунот на откупните пунктови. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер