Акцискиот план за кризна состојба утре пред Управувачкиот комитет и Влада

Македонија втор ден живее со прогласен кризна состојба, нови мерки и одлуки засега нема. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер