Министерот Филипче денеска на нова средба со приватните болници

Министерот за здравство денеска на нов состанок со приватните болници за да се утврди нивното вклучување во лекувањето на ковид пациентите. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер