Заев: 400 компании ќе добијат финансиска поддршка во износ од 17,2 милиони евра

Седумнаесет милиони евра за помош на 400 компании, најавува премиерот Зоран Заев. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер