Филипче:Над 85 насто од починатите имале други коморбидитети

Да не се прават доктори тие што не излегле од канцеларија, вака денеска одговори првиот човек на Комисијата за заразни болести по обвинувањата на адреса на Комисијата.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер